1. Milan Číž Guitars sú jednotlivo vyrábané nástroje v malej dielni. Z tohto dôvodu môžem ročne vyrobiť približne iba desať gitár. Každú gitaru vyrábam osobne a zaručujem, že každý nástroj je najvyššej kvality.
  Ak máte možnosť prísť do mojej dielne, rád Vám ukážem drevo, tvar gitár, možnosti rebrovania, rozmer krku, zdobenie, snímače atď. Budem brať do úvahy váš štýl hry, fyzické danosti, miesto použitia gitary a osobné požiadavky ako základ našej ďalšej dohody o tóne, hrateľnosti, hlasitosti, ladení a estetike.
  Ak nemáte možnosť prísť do mojej dielne, budem s Vami spolupracovať prostredníctvom e-mailu: milan@cizguitars.co alebo telefonicky: . Takto si dohodneme Vaše požiadavky pre Váš správny výber dreva, hardwaru atď.

  V prípade vášho súhlasu s objednaním Vás požiadam o nenávratnú zálohu 10 % z predbežnej ceny nástroja, aby som Vás mohol zaradiť do zoznamu zákazníkov čakajúcich na gitary. V súčasnosti je čakacia doba približne od 6 do 12 mesiacov, kým začnem pracovať na vašej gitare. Do môjho kalendára budete zaradení vtedy, keď obdržím 10 % zálohu.

 2. Tesne predtým, ako prídete na rad vo výrobe, Vás budem kontaktovať a potvrdíme si dohodu a detaily o objednávanej gitare. Ak si želáte pokračovať, potom Vás požiadam o doplnenie zálohy v sume 40% z ceny objednávanej gitary.

  Po tom, ako je materiál objednaný, môžete ešte stále urobiť zmeny. Pokiaľ sa tak stane, je možné, že budem požadovať doplatenie za materiál, ktorý bol dodatočne objednaný a nebol dohodnutý v zmluve (netýka sa to materiálu, ktorý bežne používam
  Počas stavby nástroja Vás budem informovať o detailoch výroby. Zároveň Vám pošlem fotky, v akom štádiu sa gitara práve nachádza. Ak máte možnosť prísť do mojej dielne, môžete sa prísť pozrieť na výrobný proces. Čakacia doba na vyhotovenie a nalakovanie gitary je závislá od náročnosti objednávky (doba výroby sa pohybuje od 3 do 4 mesiacov).

  Keď je gitara kompletne spravená, skontaktujem sa s Vami a požiadam Vás o doplatenie konečnej sumy. V prípade, že si gitaru prídete prevziať osobne, konečný doplatok sa môže uhradiť aj u mňa v dielni. Poplatky za poštovné a daň (pre posielanie mimo EÚ) nie sú zahrnuté v cene gitary.

 3. Ceny za elektrickú gitaru začínajú približne od 1200 € ($1800 USD) ceny akustických gitár začínajú od 1200 € ($1800 USD) a archtop gitár od 1900 € ($2900 USD). Konečná cena objednávanej gitary bude stanovená pri dohode pred začatím výroby. Aktuálne ceny mojich gitár si môžete pozrieť v sekcii GITARY alebo tu:

  Ak si chcete vypočítať cenu za poštovné, použite: UPS calculator.

 4. Záruka na gitaru sa vzťahuje iba na pôvodného objednávateľa gitary. Zaručujem, že gitara vyrobená v mojej firme bude kvalitný nástroj po stránke konštrukčnej aj hudobnej. Ak sa počas vlastníctva nástroja vyskytne konštrukčná chyba alebo chyba materiálu (dreva), zaručujem sa opraviť tento problém alebo vymeniť chybnú časť za novú bezplatne.
  V prípade zasielania reklamácie je potrebné predplatiť si poštovné u kuriérskej služby. Táto záruka je platná po dobu mojej činnosti ako výrobcu gitár.

  Táto záruka sa nevzťahuje na chyby vzniknuté nesprávnym používaním a nehodami a takisto na praskliny vzniknuté pri pôsobení neprimeranej teploty alebo vlhkosti. Táto záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie pražcov, zlatých a chromovaných častí kovu alebo znehodnotenia nástroja používaním nesprávnych strún.
  Opravy alebo úpravy urobené mimo mojej dielne môžu mať za následok stratu platnosti tejto záruky.
  Pravidelná údržba a kontrola nástroja je podmienkou tejto záruky. Potrebné príslušenstvo na starostlivosť o gitaru je zahrnuté do ceny každého nástroja a dodávané spolu s nástrojom.

 5. Podrobnosti o správnej starostlivosti o gitaru nájdete na mojej internetovej stránke v tejto časti:

 6. V prípade, že máte otázky ohľadne rezervovania, objednania alebo výroby gitary môžete mi napísať na e-mailovu adresu:

  milan@cizguitars.co

Zákazkové gitary najvyššej kvality - založené v roku 1993

Aktualizácia stránky :

Schovaj menu Ukáž menu Hore
Načítavám